ZAPRASZAMY DO COROCZNEJ KONTROLI UKŁADU KLIMATYZACJI W PAŃSTWA AUCIE

 

SYSTEMATYCZNA KONTROLA UKŁADU KLIMATYZACJI TO:
 
 
 
- ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW EWENTUALNYCH NAPRAW 
 
Układ klimatyzacji w aucie jak każda część ulega stopniowemu zużyciu. Jedną z częstszych przyczyn uszkodzeń są nieszczelności, które mogą być spowodowane mikropęknięciami przewodów ciśnieniowych czy bardziej błachymi sprawami jak choćby nieszczelny oring bądź zawór. Jeżeli w porę taka usterka nie zostanie wyłapana cały układ narażony jest na znacznie poważniejsze zniszczenia, a co za tym idzie zwielokrotnienie kosztów naprawy.  
 
- OGRANICZENIE RYZYKA ZAKAŻEŃ BAKTERYJNYCH CZY WIRUSOWYCH
 
Wszędzie gdzie wilgoć i ciepło tam raj dla rozwoju drobnoustrojów i bakterii. Nie inaczej jest w przypadku układu klimatyzacji w naszych autach. Dla naszego stanu zdrowia warto raz do roku, najlepiej po okresie zimowym pozbyć się niechcianych gości odpowiedzialnych za różnego rodzaju zakażenia. Rozwiązaniem idealnym w tym przypadku jest ozonowanie. Polega ono na wytworzeniu przez generator cząstek ozonu, które błyskawicznie wchodzą w reakcję z wszelkiego rodzaju związkami organicznymi pleśni, grzybów, wirusów, bakterii, alergenów i powodują ich całkowity rozpad.
 
- POPRAWA KOMFORTU PODRÓŻOWANIA
 
Sprawna klimatyzacja w nagrzanym w upalne dni aucie jest czymś niezastąpionym. Dzięki niej podróż staje się bardziej komfortowa, a to przekłada się na nasze samopoczucie. Pamiętaj jednak, żeby używać klimatyzację z głową i nie narażać się na zmiany temperatury powyżej 10 stopni.

 

 

W WIOSENNYM PAKIECIE W CENIE 99zł SKORZYSTAJĄ PAŃSTWO Z USŁUGI:

- SPRAWDZENIA SZCZELNOŚCI UKŁADU I PRAWIDŁOWOŚCI DZIAŁANIA PODZESPOŁÓW

- DOPEŁNIENIA CZYNNIKA CHŁODNICZEGO

- OZONOWANIA UKŁADU