YOKOHAMA W.DRIVE V903

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE WE WSZYSTKICH WARUNKACH ZIMOWYCH!

Nowa opona zimowa z serii W.drive przeznaczona jest dla samochodów kompaktowych. Charakteryzuje się wyjątkowo dobrym odprowadzaniem wody oraz ponad przeciętną przyczepnością na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.

V903 to trójwymiarowa i kierunkowa rzeźba oraz zwężony krój bieżnika. Najwyższa stabilność nawet podczas jazdy z dużą prędkością. Jest to opona o niskich oporach toczenia co oznacza, że nowy W.drive jest ekonomiczny!

 

Całkowicie nowy wzór zapewnia przełomowe osiągi

1. Kierunkowa konstrukcja bieżnika

Kierunkowy wzór bieżnika zapewnia "wrażenie bezpośredniości" i trakcję na pokrytych śniegiem i błotem nawierzchniach dróg oraz doskonałe odprowadzanie na mokrych nawierzchniach.

2. Oryginalne wielowarstwowe rowki wzdłużne

Oryginalne wielowarstwowe rowki wzdłużne firmy YOKOHAMA maksymalizują efekt krawędziowy na pokrytych śniegiem i lodem nawierzchniach, zapewniając stabilność bloków mimo miękkości mieszanki.

3. Trójwymiarowe ściany bloków z konstrukcją "rowek w rowku"

Blok z centralnym żebrem o trójwymiarowym ukształtowaniu, .zapewnia doskonałą stabilność, wspierając powierzchnię styku. Mikrorowki na trójwymiarowym bloku zapewniają kontrolę nierównomiernego zużycia dzięki rozproszeniu naprężeń i ciepła.

4. Główne proste rowki o zygzakowym kształcie

Główne proste rowki o zygzakowym kształcie zapewniają dzięki żłobkowanej krawędzi doskonałą trakcję i zapewniają doskonałe odprowadzanie, umożliwiające uniknięcie aquaplaningu na mokrej nawierzchni.

(źródło: informacje producenta)