YOKOHAMA GEOLANDAR H/T-S

GEOLANDAR H/T-S to wysokiej klasy opona do SUV-ów, wyznaczająca nowe standardy jazdy.

Bez względu na to czy jeździsz po mieście, czy pędzisz autostradą, ta opona jest właśnie tym, co zawsze sobie obiecywałeś. Zaprojektowana, by zapewniać znakomite prowadzenie, doskonały komfort i długą żywotność, opona GEOLANDAR H/T-S daje ci przyjemność i bezpieczeństwo, o których sądziłeś, że nigdy nie nadejdą.

Doskonałe zachowanie na drodze

Geolandar H/T-S to opona do aut typu SUV/4×4 przeznaczona zarówno do jazdy po autostradach, jak i w terenie, która łączy w sobie doskonałe zachowanie podczas jazdy na drodze i możliwości jazdy terenowej. Opona Geolandar H/T-S wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i osiągów w samochodach rekreacyjnych.

Bezpieczne prowadzenie na drodze

Samochody o wysoko położonym środku ciężkości są podatne na wywrócenie podczas zakręcania. Dlatego właśnie opona Geolandar H/T-S posiada duże bloki barku, aby zapewniać dodatkową moc i sztywność dla bezpiecznego prowadzenia i hamowania. Dwa szerokie, proste rowki poprawiają usuwanie wody, zwiększając trakcję na mokrych, śliskich drogach, podczas gdy specjalnie opracowana mieszanka bieżnika zapewnia znakomitą trakcję na mokrej nawierzchni bez jednoczesnego zmniejszenia żywotności opony.

Luksus i komfort

W odpowiedzi na niezadowolenie klientów narzekających, że samochody z napędem na 4 koła "jeżdżą niczym ciężarówki", producenci aut przez lata prezentowali SUV-y, jako pojazdy zapewniające zachowanie bliższe samochodom osobowym. Opony przeznaczone do aut z napędem na 4 koła także miały reputację niekomfortowych i powodujących hałas. Jednakże opona Geolandar H/T-S zapewnić może najwyższy komfort, ponieważ kształt i rozmiar bloku bieżnika został zoptymalizowany, by zredukować hałas i wspomagać.

  • Duże bloki barku bieżnika – zapewniają wytrzymałość i sztywność, skutkujące wyjątkowo dobrym prowadzeniem i hamowaniem na drodze.
  • Opatentowana mieszanka bieżnikowa firmy YOKOHAMA – opracowana specjalnie dla opon SUV-ów pozwala oponie GEOLANDAR H/T-S zapewnić doskonałą trakcję na mokrej nawierzchni bez pogarszania możliwości osiągnięcia przez nią zwiększonych przebiegów.
  • Podwójne szerokie i proste rowki oraz wielokrotne rowki krzyżowe – niezależność charakterystyk od pogody została poprawiona przez optymalne połączenie rowków o podwójnej szerokości oraz wielokrotnych rowków krzyżowych, poprawiających odprowadzanie wody i udoskonalających trakcję na drogach mokrych i śliskich.
  • Bloki zoptymalizowane geometrycznie – wielkość i kształt bloków zostały zoptymalizowane w celu zmniejszenia hałasu i nierównomiernego zużycia. Nawet po przejechaniu tysięcy mil bloki będą nadal intensywnie pracować, pomagając oponie zapewnić najwyższej klasy komfort jazdy.

Zalety:

  • Zapewnienie komfortu jazdy i długiego przebiegu
  • Zapewnienia najlepszej trakcji na mokrej nawierzchni
  • Działanie na rzecz równomiernego zużycia i zmniejszenia hałasu
  • Skuteczne odprowadzanie wody, zapewniające poprawę przyczepności na mokrej nawierzchni

(źródło: informacje producenta)