YOKOHAMA A.DRIVE

Zaprojektowana dla kierowców, którzy nigdy nie rezygnują z jakości. A.drive™ oferuje doskonałą trakcję, wspaniałe osiągi oraz jeszcze lepszą przyczepność, niezależnie od tego czy właśnie przestało padać, czy też asfalt pęka od upału. A.drive™ – Trzymaj się i odkryj na nowo, co znaczy – "Radość z jazdy".

WODOODPORNA rzeźba bieżnika

W oponie A.drive™ zastosowano Trzy Szerokie Proste Rowki (Triple Wide Staight Grooves), aby skutecznie odprowadzać wodę. Żadna inna opona nie może się równać z "Potrójnym Bezpieczeństwem", jakie oferuje A.drive™.

Konstrukcja dla pełnej mocy

Projektanci opon marki YOKOHAMA są dumni z parametrów konstrukcyjnych opony A.drive™, które udowadniają jej lepszą trakcję. Bazując na projekcie Slim-Long, który służy zoptymalizowaniu kontaktu opony z drogą, podniesiono o kilka stopni przyczepność i odprowadzanie wody

Mieszanka gumy bieżnika polepsza przyczepność

Wydajna mieszanka gumy bieżnika, zawiera krzemionkę, która minimalizuje efekt różnicy temperatur, co jest bardzo istotne dla stabilnej i długotrwałej przyczepności na suchej i mokrej nawierzchni. A.drive™, razem z mieszanką ZERUMA™, opatentowanym przez firmę YOKOHAMA dodatkiem równomiernie rozprowadzającym krzemionkę, oferuje wszystkie wspomniane charakterystyki.

Zalety:

  • Poprawa przyczepności i skuteczności hamowania
  • Nadzwyczajna przyczepność na mokrej nawierzchni
  • Wzór bieżnika o niskim poziomie hałasu
  • Drgania powodowane hałasem utrzymywane na najniższym poziomie
  • Doskonałe odprowadzanie, zapewniające lepszą przyczepność przy obfitych deszczach i mniejszy aquaplaning

(źródło: informacje producenta)