KOMPLET OPON YOKOHAMA ADVAN GRATIS PIŁKA

Przy zakupie dowolnego kompletu opon Yokohama advan oryginalna piłka gratis! Zadbaj o komfort oraz własne bezpieczeństwo!

 

ADVAN sport V105

Doskonałe zrównoważenie sportu i komfortu. Doskonałe prowadzenie na mokrej nawierzchni oraz niski opór toczenia przyczyniający się do oszczędności paliwa i redukcji poziom szumów.

ADVAN Sport 

Dla samochodów sportowych z grupy Premium. Super sportowa opona o ultra-wysokich osiągach (powyżej 300km/h) do wspaniałych samochodów. Idealne do samochodów wyczynowych, poczynając od sedanów z olbrzymią mocą, aż do aut po tuningu. Konstrukcja opony jest wytrzymała podczas jazdy z wysokimi prędkościami i zapewnia stabilne prowadzenie samochodów sportowych o dużej mocy.

ADVAN S.T.

Zalety opony ADVAN S. T. nie ograniczają się do prędkości; oferuje ona również precyzję prowadzenia, doskonałą przyczepność i znakomite zachowanie na mokrej nawierzchni. Rowki w kształcie litery W oraz rowki o podwójnej szerokości zapewniają niezrównane osiągi na mokrych i suchych nawierzchniach. Wielokierunkowe rowki w kształcie litery W szybko odprowadzają wodę, zapewniając zwiększoną przyczepność na mokrych nawierzchniach dróg, podczas gdy solidne środkowe żebro zapewnia doskonałą reakcję na układ kierowniczy, dużą prędkość i zdolność jazdy po linii prostej.

 

(źródło: informacje producenta)