FIRST STOP SPEED

Mokra nawierzchnia? Jaka mokra nawierzchnia?

Będziesz się zastanawiał co stało się z mokrą nawierzchnia kiedy prowadzisz na nowych oponach First Stop Speed! Są one specjalnie zaprojektowane aby szybko usuwać wodę spod bieżnika i dostarczać wspaniałej przyczepności nawet w najgorszych warunkach.
Ekstra bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. Wszystko do czego został zaprojektowany ten bieżnik to “ewakuacja” wody i uzyskanie maksymalnego kontaktu opony z drogą.

First Stop Speed to:

  • duże rowki drenują wodę szybciej, dając lepszy kontakt z nawierzchnią i przyczepność;
  • testy pokazały, że opony First Stop Speed redukują ryzyko hydroplanningu w jeździe na wprost oraz podczas pokonywania zakrętów;
  • mieszanka gumowa zawiera związki krzemionki, które czynią oponę elastyczną i miękką, co poprawia przyczepność w deszczu i przy niskich temperaturach.

Doskonała ogólna kierowalność

First Stop Speed jest wytwarzany przez Bridgestone, jednego ze światowych liderów w produkcji opon. Tak więc, możesz naprawdę zaufać tym oponom. Z pewnością zauważysz wyśmienitą przyczepność do drogi, krótszą drogę hamowania, krótki czas reakcji kół na Twój ruch kierownicą i komfortową jazdę przy większych prędkościach. 
Opona posiada nowoczesny, atrakcyjny wzór bieżnika oraz wyróżniający się bok. Zdecydowanie poprawia wygląd Twojego samochodu! 
Przystępna cena daje Ci doskonały produkt za Twoje pieniądze.

(źródło: informacje producenta)